
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 kΩ |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Bag |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Drive Level | 10 µW |
Stock: 119354
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12268
Ext.Price$0.12268
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12268 | $0.12268 |
| 10 | $0.06134 | $0.61340 |
| 50 | $0.05471 | $2.73550 |
| 100 | $0.04879 | $4.87900 |
| 500 | $0.04099 | $20.49500 |
| 1000 | $0.03444 | $34.44000 |
| 3000 | $0.03363 | $100.89000 |
| 5000 | $0.03283 | $164.15000 |
| 10000 | $0.03146 | $314.60000 |
